Ostatnie aktualności
 1. Mistrzostwa Polski z naszym udziałem!
 2. Wicemistrzostwo i Brąz – Małopolska
 3. MAMY Brąz!!!
 4. AMSiaki w Kadrze Małopolski!
 5. Zmieniamy Się!!!

Współpraca

[vc_row 0=””][vc_column 0=””][vc_column_text 0=””]Szanowni Państwo,

Przedmiotem niniejszej oferty jest sponsorowanie Fundacji Akademia Małego Sportowca, jak również imprez sportowych przez nas organizowanych. Oferta zawiera propozycję formy współpracy oraz propozycję form promocji firmy, która zawiera wiele możliwości reklamowych i marketingowych wykorzystujących potencjał Akademii. Korzyści oferowane w zamian za współpracę z naszą Fundacją:

 • Umieszczenie logo sponsora na koszulkach lub dresach sportowych;
 • Umieszczenie logo sponsora na nagrodach lub gadżetach wręczanych podczas wydarzeń sportowych;
 • Umieszczenie reklamy sponsora na stronie internetowej Fundacji: www.malysportowiec.pl;
 • Artykuł na stronie Akademii oraz fanpage’u  na facebook’u informujący o podjęciu współpracy;
 • Regularne fotorelacje na stronie Szkółki oraz fanpage’u  na facebook’u z wydażeń sportowych podczas, których prezentowane jest logo firmy na strojach sportowych;
 • Umieszczenie baneru z logo sponsora podczas rozgrywek sportowych organizowanych przez Akademie Małego Sportowca m.in. turniejów okazjonalnych, Małej Ligi Siatkówki.

Współzawodnictwo sportowe, gra fair  play, wyznaczenie celów i konsekwentne dążenie do ich osiągnięcia – te wartości stanowią prawdziwą istotę sportu. Emocje, które towarzyszą rywalizacji sportowej wśród dzieci sprawiają, że traktują sport jako dobrą zabawę, jako swoje hobby.

Sport, zwłaszcza dla młodych ludzi, to także jedna z dróg do rozwoju i samorealizacji. Niestety sport dziecięcy, a w szczególności klubów siatkarskich jest mocno niedoinwestowany, a to w tej dyscyplinie w ostatnich latach nasza reprezentacja odnosi największe sukcesy. Budżet Akademii najczęściej nie pozwala na zbyt wiele. W tej sytuacji zwracamy się z prośbą o wsparcie ludzi dobrej woli, których pomoc pozwoli stworzyć odpowiednie warunki i możliwości do uprawiania sportu na najwyższym poziomie. Pamiętajmy : Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych arenach, lecz ma swój początek w wieku dziecięcym.

Swoim finansowym wsparciem Akademie objęli już przedstawiciele lokalnych firm i instytucji. Za dotychczasową współpracę serdeczne podziękowania kierują w szczególności nasi malisportowcy wraz z trenerami.

[/vc_column_text][stm_block_quote bq_text=”Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić.”][vc_column_text]

/Caroll Levis/

[/vc_column_text][vc_column_text]

WSPIERAJĄ NAS

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]