Ostatnie aktualności
  1. Turniej Finałowy Orlen Mini Cup!!!
  2. MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI W MINI SIATKÓWCE – KOLEJNY BRĄZ DLA AMS PCIM
  3. II turniej Orlen Mini Cup – za nami!!!
  4. Orlen Mini Cup – Rozpoczęty!!!
  5. Dobre Wieści z Krakowa – Trójki tuż za podium!!!

NASZE SUKCESY

Nasi podopieczni oprócz regularnych treningów mają możliwość uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Zgłaszamy dzieci do rozgrywek w kat. Mini siatkówka – Kinder+Sport oraz Młodzik/czka:

  • dwójki – klasy 4 i młodsze
  • trójki – klasy 5 i młodsze
  • czwórki – klasy 6 i młodsze
  • Młodzik/czka – do lat 15 i młodsze

W kategorii Mini Siatkówki dzieci toczą rywalizacje w eliminacjach, a następnie najlepsi w finale wojewódzkim. Natomiast w kategorii Młodzik/czka rywalizacja odbywa się w formie turniejów ligowych od końca października do marca, na terenie całej małopolski.

JR16-RF262-1
2017
Finał Wojewódzki Siatkówki Plażowej kat. Młodzik
W swoim pierwszym występie na piasku chłopcy zajmują wysokie miejsca w finale województwa Małopolskiego. Odpowiednio VII miejsce - Patryk Zięba, Bartłomiej Kwiecień, IX miejsce - Krzysztof Ulman, Maksymilian Luberda.
2017
Finał Wojwódzki Kinder + Sport Edycja 2017
W drugim roku naszej działalności aż pięć drużyn uzyskało awans do Finału Wojewódzkiego zajmując wysokie miejsca w Eliminacjach. W finale wojewódzkim w Nowym Sączu w kategorii dwójki chłopców: 17 miejsce - Jaś Tupta, Szymon Kozak, 19 miejsce - Jakub Pieron, Wiktor Motyl, 20 miejsce - Arek i Antek Kucharczyk, a w kategorii dwójki dziewcząt: 17 miejsce - Oliwia Gałka, Justyna Madej i 22 miejsce - Nikola Hajdas, Magda Tupta.
2017
Eliminacje Kinder + Sport Edycja 2017 Małopolska Zachodnia
W eliminacjach Małopolski Zachodniej zajmujemy w kategorii chłopców III miejsce - Jakub Pieron, Wiktor Motyl, w kategorii dziewcząt również III miejsce - Oliwia Gałka, Justyna Madej.
2016
Finał Wojewódzki Kinder + Sport Edycja 2016
W kategorii dwójki zespół w składzie Jakub Dziadkowiec, Wiktor Hajdas, Jakub Pieron wywalczył awans do turnieju finałowego w Krzeszowicach, gdzie zajął XXIII miejsce w Małopolsce.

KINDER + SPORT EDYCJA 2017

DSC04250 (Kopiowanie)
DSC04252 (Kopiowanie)
DSC04883 (Kopiowanie)
DSC04950 (Kopiowanie)
DSC05604 (Kopiowanie)

Rok 2017 przyniósł wiele sukcesów naszym podopiecznym. Szczególnie w rywalizacji kategorii dwójek (rocznik 2006 – młodsi) w ogólnopolskim turnieju Kinder + Sport, gdzie aż 7 drużyn w eliminacjach znalazło się w ścisłej czołówce, a pięć z nich uzyskało awans do finału wojewódzkiego. Jest to niewątpliwie niesamowity sukces biorąc pod uwagę, że dzieci trenowały dopiero drugi rok.

Sprawdź nasz Instagram. Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!