Ostatnie aktualności
  1. Orlen Mini Cup – Rozpoczęty!!!
  2. Dobre Wieści z Krakowa – Trójki tuż za podium!!!
  3. 4 powołania do Kadry Małopolski Młodziczek
  4. ZŁOTE DWÓJKI DZIEWCZĄT W MIĘDZYNARODOWYM MEMORIALE IM. ADAMA CIOŁKOSZA W NOWYM SĄCZU!!!
  5. Wielki Finał LOBO Mała Liga Siatkówki!!!

NASZE SUKCESY

Nasi podopieczni oprócz regularnych treningów mają możliwość uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Zgłaszamy dzieci do rozgrywek w kat. Mini siatkówka – Kinder+Sport oraz Młodzik/czka:

  • dwójki – klasy 4 i młodsze
  • trójki – klasy 5 i młodsze
  • czwórki – klasy 6 i młodsze
  • Młodzik/czka – do lat 15 i młodsze

W kategorii Mini Siatkówki dzieci toczą rywalizacje w eliminacjach, a następnie najlepsi w finale wojewódzkim. Natomiast w kategorii Młodzik/czka rywalizacja odbywa się w formie turniejów ligowych od końca października do marca, na terenie całej małopolski.

JR16-RF262-1
2017
Finał Wojewódzki Siatkówki Plażowej kat. Młodzik
W swoim pierwszym występie na piasku chłopcy zajmują wysokie miejsca w finale województwa Małopolskiego. Odpowiednio VII miejsce - Patryk Zięba, Bartłomiej Kwiecień, IX miejsce - Krzysztof Ulman, Maksymilian Luberda.
2017
Finał Wojwódzki Kinder + Sport Edycja 2017
W drugim roku naszej działalności aż pięć drużyn uzyskało awans do Finału Wojewódzkiego zajmując wysokie miejsca w Eliminacjach. W finale wojewódzkim w Nowym Sączu w kategorii dwójki chłopców: 17 miejsce - Jaś Tupta, Szymon Kozak, 19 miejsce - Jakub Pieron, Wiktor Motyl, 20 miejsce - Arek i Antek Kucharczyk, a w kategorii dwójki dziewcząt: 17 miejsce - Oliwia Gałka, Justyna Madej i 22 miejsce - Nikola Hajdas, Magda Tupta.
2017
Eliminacje Kinder + Sport Edycja 2017 Małopolska Zachodnia
W eliminacjach Małopolski Zachodniej zajmujemy w kategorii chłopców III miejsce - Jakub Pieron, Wiktor Motyl, w kategorii dziewcząt również III miejsce - Oliwia Gałka, Justyna Madej.
2016
Finał Wojewódzki Kinder + Sport Edycja 2016
W kategorii dwójki zespół w składzie Jakub Dziadkowiec, Wiktor Hajdas, Jakub Pieron wywalczył awans do turnieju finałowego w Krzeszowicach, gdzie zajął XXIII miejsce w Małopolsce.

KINDER + SPORT EDYCJA 2017

DSC04250 (Kopiowanie)
DSC04252 (Kopiowanie)
DSC04883 (Kopiowanie)
DSC04950 (Kopiowanie)
DSC05604 (Kopiowanie)

Rok 2017 przyniósł wiele sukcesów naszym podopiecznym. Szczególnie w rywalizacji kategorii dwójek (rocznik 2006 – młodsi) w ogólnopolskim turnieju Kinder + Sport, gdzie aż 7 drużyn w eliminacjach znalazło się w ścisłej czołówce, a pięć z nich uzyskało awans do finału wojewódzkiego. Jest to niewątpliwie niesamowity sukces biorąc pod uwagę, że dzieci trenowały dopiero drugi rok.

Sprawdź nasz Instagram. Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!